Soovitused

  Laualamp

  DSK205 30-50K, Roosa, Astmeline hämardus 8719514420458 Otsige saranaseid tooteid
  • Mugav LED-valgus, mis ei väsita silmi

   8719514420458

   Laualamp

   8719514420458 Otsige saranaseid tooteid

   Tugeva konstruktsiooni ja optimaalse jõudlusega Philipsi LED Performance'i laualamp on ideaalne valgusti, mis toob kvaliteetse valguse kodu igasse ruumi. Mugav valgus, mis ei väsita silmi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Mugav LED-valgus, mis ei väsita silmi

  EyeComfort pakub valgust, mis ei väsita silmi.

  • Astmeline hämardus

   Valige erinevate hämardustasemete vahel, et luua igasse hetke õige meeleolu.

  • EyeComfort – valgus, mis säästab silmi

   Halb valgus võib silmi kurnata. Kuna paljud meist veedavad aega siseruumides, on oma kodu õigesti valgustamine olulisem kui kunagi varem. Meie tooteid on katsetatud rangete kriteeriumite osas, mis puudutavad värelust, vilkumist, pimestamist, värviedastust ja hämardavat efekti, et vastata EyeComforti nõuetele. Philipsi LED-pirnid ei anna mitte ainult mugavat valgust, vaid säilitavad selle kogu kasutusea jooksul, pakkudes püsivat valguskvaliteeti, valgusvoogu ja värvi enam kui kümneks aastaks. Lülitage valgusele, mis säästab teie silmi. Silmad tänavad teid selle eest.

  • SceneSwitch-lülitiga värvi muutmine

   Värvi muutmine SceneSwitch-lülitiga võimaldab teil kodus elutoas seadistada üldise õhustiku. Valige keskendumiseks jahe päevavalgus, produktiivsuse suurendamiseks jahe valge valgus või soe valge valgus lõdvestumiseks ja lõõgastumiseks.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.