Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

  Elavdage oma kodu

  kompaktluminofoorlampidega

  Philipsi kompaktluminofoorlambid (CFL-lambid) heidavad meeldivat, sooja valgust, mis loob õdusa õhkkonna. CFL-lambid on kvaliteetsed, energiasäästlikud ja kauakestvad. Tegemist on enimmüüdud säästulampidega. CFL-lambid ühendavad luminofoorvalguse energia ning hõõglampide mugavuse ja populaarsuse.

   

  Philipsi kompaktluminofoorlambid sobivad kõigi hõõglampidega töötavate valgustitega ning need tarbivad 75% vähem energiat. CFL-lambid kestavad 6-15 korda kauem (6000-15 000 tundi). CFL-lampe on kõige säästlikum ja tõhusam kasutada ruumides, kus tuled peavad pidevalt põlema.

   

  Kompaktluminofoorlambid on saadaval kõigi valgustite, sh laualampide, süvis- ja dekoratiivvalgustite jaoks ning just teile sobivas kuju ja suurusega. Võite valida sooja, naturaalse valguse või päevavalguse vahel.

   

  Vaadake kõiki CFL-lampe

  Ajalugu


  CFL-lambid võeti kasutusele 1980-ndate keskel. Alates 1990. aastast on nende talitlust edasi arendatud, säästlikkust suurendatud (umbes 75% väiksem energiakulu kui hõõglampidel), hinda vähendatud ja tööiga pikendatud (kestavad 10 korda kauem). Philipsi CFL-lambid on kodu jaoks hea valik. CFL-lambil on isegi energiatõhususe märgis.

   

   

  Kuidas meie CFL-lambid töötavad

   


  Luminofoorlambis tekib esmalt väärisgaasi keskkonnas elektrivoolu mõjul ultraviolettkiirgus, mis on inimsilmale nähtamatu. Ultraviolettkiirgus reageerib omakorda spetsiaalse fosforiseguga, mis on kantud luminofoorlambikolvi sisepinnale, ning see muudabki nähtamatu valguse nähtavaks. Luminofoorlambid vajavad spetsiaalset toiteallikat, mida nimetatakse ballastiks. Selle abil reguleeritakse lampi käitavat elektrivoolu ning tagatakse ühilduv pinge. Elektrooniline ballast täidab magenballastiga sama funktsiooni, kuid ületab aegunud magnettooteid sellega, et töötab väga kõrgel sagedusel, mis kõrvaldab värelemise ja müra ning suurendab kasutegurit. Elektrooniliste ballastide abil on lihtsam ka lambi ühtlast ja tõhusat tööd tagada, lampi hämardada ja valgustustooteid valguse nutikaks juhtimiseks võrku ühendada.

       

  Valite CFL-lambid? See on hea valik


  Meie energiasäästlike lampidega saate säravat ja elustavat valgust nautida ning ka energiat ja raha säästa. Need pakuvad ideaalset töövalgustust õppimisel, kodukontorites ja muudes ruumides, kus on eriti hea valgus vajalik. Lambid kestavad tavapärastest hõõglampidest kuni 20 korda kauem ja tarbivad kuni 80% vähem energiat
   

  Kuna lampe on saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega, siis leiate kindlasti oma vajadustele vastava lambi.
   

  • Väga populaarsed pulgakujulised lambid on ideaalsed funktsionaalse valgustuse jaoks, näiteks üldvalgustites, varjuga valgustites, kus lamp on vähem nähtaval

  • Kompaktsed spiraallambid sobivad hästi väiksemate valgustite jaoks. Valige kindlasti need lambid ka siis, kui vajate ruumi rohkem valgust

  • Tavalambid (``A-kuju``) on kõige levinumad ning sobivad üldise õdusa õhkkonna loomiseks. Tavaliselt kasutatakse neid laualampides ja laevalgustites.


  • Saadaval on ka dekoratiivse kujuga (kerad, küünlad) lampe, mida kasutada dekoratiivvalgustites, kus lamp paistab rohkem silma


  • Torulambid sobivad töövalgustite või suurte alade, nagu koridoride ja garaažide valgustamiseks

  Populaarsed tooted

  Vaadake meie populaarseid tooteid ja valige endale sobiv lamp


  KKK

   

  Soovite CFL-lampide kohta lisateavet? Vaadake viit populaarseimat küsimust meie KKK-st.

   

   

  1. Mis on kompaktluminofoorlambi eelised?

  Kompaktluminofoorlambid (CFL-lambid) kestavad kauem ja tarbivad vähem elektrit kui tavapärased hõõglambid. Kui soovite lihtsal viisil energiat säästa ja elektriarveid vähendada, siis sobivad hästi just need lambid 
   
  2. Kui kaua need kestavad?


  Kompaktluminofoorlampide tööiga on 6000 kuni 15 000 tundi, seega tuleb neid harva vahetada. Võrdluseks võib tuua tavapärased hõõglambid, mille tööiga on tavaliselt 1000 tundi.

  Tegelik tööiga oleneb sisse- ja väljalülitussagedusest ja töökeskkonnast (väga külmas või soojas keskkonnas võib tööiga lühem olla).

  3. Kus kasutada pulklampe?

  Väga populaarsed pulklambid on ideaalsed funktsionaalsete valgustite jaoks. Tavaliselt kasutatakse neid töölampides või suurte ruumide, nagu koridoride ja garaažide valgustamiseks, kus lamp on vähem nähtav.
   
  4. Kus kasutada spiraallampe?

  Kompaktsed spiraallambid sobivad hästi väiksemate valgustite jaoks. Valige kindlasti need lambid ka siis, kui vajate ruumi rohkem valgust

  5. Kus kasutada tavapärase ja kus dekoratiivse kujuga lampe

  Tavalambid (``A-kuju``) on kõige levinumad ning sobivad üldise õdusa õhkkonna loomiseks. Tavaliselt kasutatakse neid laualampides ja laevalgustites. Saadaval on ka dekoratiivse kujuga lampe, mida kasutada dekoratiivvalgustites, kus lamp paistab rohkem silma.

  6. Mida teha kompaktluminofoorlambiga, kui see läbi põleb?

  Kompaktluminofoorlampe loetakse 
  erijäätmeteks. Need tuleb ümbertöötamiseks kohalikku jäätmekäitluspunkti viia.
   


  Kasulik teada

   

  Valite CFL-lambid? See on hea valik

   

   


  Energiasäästlikud lambid on väga ökonoomne valik.

  Need tarbivad kuni 85% vähem energiat kui klassikalised lambid …… ning nende tööiga on kuni 15 aastat, seetõttu tuleb neid harva vahetada.

  Need lambid pakuvad suurepärast heledat funktsionaalset valgustust näiteks tööruumides… köökides … ja elutubades. Kuid see pole veel kõik!
   

  Philipsi CFL-säästulambid on saadaval mitmesuguse suuruse ja kujuga.

  Need on saadaval ka mitmesuguste värvitemperatuuridega: jahedatest, eredatest päevavalgustoonidest, millel on värskendav ja elavdav mõju, kuni heledate soojade toonideni, mis on õdusad ja lõõgastavad.
   

  Lühidalt:

  Kui otsite lihtsat viisi, kuidas energiat säästa ja elektriarveid vähendada, siis on säästulambid suurepärane valik… ning nüüd teate ka seda, et need lambid loovad vajaliku valgusefekti ja õhustiku, mis vastab teie meeleolule.


  CFL-lambid

  Vajate veel abi? Valige sobiv lamp

  Lisateabe saamiseks Philipsi valgustite kohta vaadake meie videoid või klõpsake siin
  LED light bulbs

  LED-lambid

   

  LED-lambid toovad eluruumidesse kauni ja sooja heleda valguse. Sellest juhendist näete, kuidas LED-lambid pakuvad piiramatul hulgal valgustusvõimalusi. LED-lampidega saate säästa kuni 90% energiat ja raha.

  Light effect

  Valgusefekt

   

  Vaadake, kuidas lambipind mõjutab valgusefekti ning aitab luua sobiva atmosfääri. Mattpinnaga lambid annavad hajusvalguse. Läbipaistvad lambid tekitavad särava ja sooja loomuliku valguse.

  Energy saving light bulbs

  Energiasäästlikud lambid

   

  Energiasäästlikud lambid (tuntud ka kompaktluminofoorlampidena) tarbivad vähem energiat kui klassikalised lambid, kuid annavad sama palju valgust. Vaadake, kuidas energiasäästlikud lambid võivad tagada sobiva valguse ja meeleolule vastava õhkkonna ning vähendada elektriarveid.

   

  Halogen light bulbs

  Halogeenlambid 

   

  Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta. Tutvuge rohkete valgustusvalikutega, mida halogeenlambid pakuvad. Valgus on sama soe ja särav nagu klassikaliste lampide puhul. Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta Energiasäästlikud lambid – Kuidas valida õige valgustustehnoloogia.

  Rambivalguses

  Vaadake muid valgustustooteid