More brands from

Valige lamp
Valgus suudab nii palju rohkem

Õiged valgusallikad iga toa jaoks teie kodus

 

Meie suur valgusallikate valik võib aidata teil iga ruumi valgustada. Alates põranda- ja seinalampidest lae rippvalgustite ja laualampideni annavad Philipsi valgusallikad teie kodule suurepärase valguse. Kasutage tööriista Koduvalgustusjuht vaatamaks, kuidas meie tooted võivad teie kodu erinevate ainulaadsete valgustusmeeleolude abil täiustada. Otsige täiuslik meeleolu konkreetsele ruumile, alates soojast ja hubasest ümbrusest elutoa valgustamiseks kuni heledate, energiliste lahendustega vannitoa ja köögi valgustamiseks. Philipsiga pole kaks koduvalgustusideed kunagi ühesugused.

Leidke täiuslik valgustus
oma kodule

Proovige meie koduvalgustuse kujundustööriista koduvalgustuse simuleerimiseks ja kujundamiseks.

Muutke fantaasia tõelisuseks

 

Philipsi LED-tehnoloogia ja Disney muinasjuttude värvikad
tegelased valgustavad teed fantaasiamaailma. Need lambid muudavad unejutud interaktiivsemaks ja lõbusamaks ning une sügavamaks ja unenäod magusamaks – just teie lapse maagilises magamistoas.

 

Vaadake kohe

 

Otsige muid valgustustooteid

Leidke oma valgustile õige pirn

 

Vaadake suurt lambipirnide valikut ettevõttelt Philips Lighting. Neid on muljetavaldavalt mitmekülgse kuju, stiili ja paigaldusviisidega. Kui soovite luua oma eluruumile täiusliku õhustiku või lihtsalt energiat säästa ja majapidamisarveid vähendada, siis on teie jaoks lahendus olemas.

Piiramatud võimalused HUE abil

 

Muutke igapäevane valgustus erakordseks kogemuseks. Mängige värvidega või sünkroonige nutivalgusteid muusika ja filmidega.