More brands from

  Vannitoavalgustus Philipsilt

  Miks Philipsi vannitoavalgustus?


  Teie vannituba pole kunagi kaks korda järjest sama koht. Hommikul on see koht, kus tuleb end kooli või töö jaoks võimalikult kiiresti valmis seada. Õhtul muutub see mõnuoaasiks, kus saate nautida lõõgastavat mullivanni, lugedes head raamatut. Meil on parimad vannitoavalgustuse ideed, mis aitavad teil kõiki hetki valgustada. Alates heledatest laevalgustitest ja kohtvalgustitest kuni peeglivalgustite ja värvi muutvate meeleoluvalgustiteni. Täiuslik valik vannitoavalgustite ideid, mis aitavad teil ruumi värskendada.

  Philips myBathroom Hotstone

  Seinavalgusti

   

  LED-seinavalgusti Philips myBathroom Hotstone valgustab vannituba täpselt õigel hulgal. Stiilne sünteetilise hajuti ja kroomalusega lamp näitab nahka õige värviga, et oleks hea teha jumestust, raseerida või teha muud sarnast, valgustades samas selgelt ruumi.   

  LED-logo
  Kontrollimise ikoon
  Kvaliteetne LED-valgusti
  Kontrollimise ikoon
  Soe valge valgus
  Kontrollimise ikoon
  Energiasäästlik

  Meie populaarseim vannitoavalgustus

   

  Vannitoavalgustus peaks kogu päeva muutuvate olukordadega kohanema. Reguleeritava valgusega valgustite paigaldamisega saate eraldi otsustada, kui palju valgust teatud tegevuste jaoks vaja on. Laevalgustid või süvistatud kohtvalgustid pakuvad hõlpsasti üldvalgustust, mis on vajalik, kui soovite end hommikul valmis seada või vannituba koristada. Seinavalgustite abil saate erilisi kohti rõhutada – nii avate toaruumi. Hubase õhustiku saavutamiseks, mis meenutaks teie lemmikspaad, peaksite kasutama meeleoluvalgusteid, mis suudaksid värvi muuta. Neid saab teie vannitoa kujunduse ja teie meeleoluga hõlpsasti kohandada. Iga vannitoa oluline osa on peegel. Seetõttu on vannitoapeegli jaoks vaja õigeid valgusteid, mis valgustaksid seda ülalt ja mõlemalt küljelt. Peeglivalgustid peaksid valgustama nägu nii, et ei tekiks varje.  

  Ainult parim teie vannituppa – kõigi eeliste kokkuvõte

  5-aastane garantii
  Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
  Valguse värvitemperatuurid
  Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
  Philipsi säästulamp
  See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
  LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
  Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

  Ohutud vannitoalambid – sobivad ideaalselt niisketesse ruumidesse


  Vannitoas on vältimatu, et elekter kohtub veega – see võib näida probleemse kombinatsioonina. Philipsi vannitoalambid on mõeldud niiske keskkonna jaoks ja seetõttu on nende kasutamine täiesti ohutu. Vannitoad on jagatud kolmeks niiskusetsooniks, sellepärast on kõigil meie vannitoalampidel tähistus IP23, IP44 või IP65. Mida lähemal on valgusti veeallikale ja mida suurem on oht, et valgusti võib märjaks saada, seda suurem IP-number on vajalik. See väärtus näitab, millises ulatuses lamp veekindel on. Kehtib järgmine põhimõte: mida suurem number, seda parem kaitse. Teie ohutus ja heaolu on meile tähtsad.

  Vannitoavalgustuse disain – näpunäited

  Vannitoavideo stoppkaader

  Vannitoavalgustus Philipsilt: looge oma naudinguala.

  Kontrollimise ikoon
  Peegleid tuleks valgustada ülevalt ja mõlemalt küljelt. Peeglivalgustid peaksid valgustama nägu nii, et ei tekiks varje.
  Kontrollimise ikoon
  Raseerimiseks või jumestamiseks tuleks üldvalgustust kombineerida peeglivalgustitega.
  Kontrollimise ikoon
  Üldvalgustuseks sobib hästi seinalamp, mis annab efekti ja tõstab ruumi esile. Soovitame lampi Philips Hue – enam kui 16 miljoni värviga saate muuta igapäevavalgustuse erakordseks elamuseks.
  Kontrollimise ikoon
  Teine koht, kuhu kohtvalgustid sobivad, on dušš. Paigaldage üks või kaks süviskohtvalgustit (kaitseaste IP65) duši kohale ja vanni lähedale.
  Kontrollimise ikoon
  Kui paigaldate vannituppa ka valgusregulaatoriga lülitid, saate alati sobiva valgusastme valida. Meie SceneSwitchi sarja toodetega saate määrata 3 erinevat stseeni, alates heledast valgusest kuni hubase hämara valguseni. Valgusregulaatorit pole vaja.
  Kontrollimise ikoon
  Tekitage oma vannitoas valgustiga WarmGlow täiuslik spaatunne. Pole tähtis, kui heledalt peaksid reguleeritavad lambipirnid särama: nad annavad alati täiuslikult hubase valguse – mida hämaramaks neid reguleerite, seda soojem on valgus.

  Philips myBathroom Hotstone

  Seinavalgusti