Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

   Esikuvalgustus Philipsilt

   Miks Philipsi esikuvalgustus?

    

   Teie esik on esimene ruum, mida inimesed teie kodus näevad. Esmamulje on oluline, seega peaks sealne õhustik olema alati soe ja kutsuv. Võime aidata teil leida õiged esikuvalgustid igasuguse siseviimistluse jaoks, alates säravatest laevalgustitest kuni pehme valgusega laua- ja seinavalgustiteni. Kaunilt esteetilised kujundused esikuvalgustite jaoks, millel on ka funktsionaalne roll juhatada teid ja teie külalisi teie koju.

   Philips Hue White Ambiance

   Käivitikomplekt

    

   Tehke algust käivitikomplektiga Philips Hue White Ambience ja tunnete end paremini loomuliku valge valgusega igal päeva hetkel, koidust hämarikuni.

   LED-logo
   Kontrollimise ikoon
   Laadige end, keskenduge, lugege ja lõõgastuge valgusega
   Kontrollimise ikoon
   Ärgake hellalt isikliku päikesetõusu taustal
   Kontrollimise ikoon
   Juhtige valgusteid omal moel
   Philips Hue White Ambiance 871869654869

   Funktsionaalne esikuvalgustus – täiusliku esmamulje loomiseks

    

   Esikuvalgustite valik oleneb mitmesugustest teguritest. Olenevalt maja suurusest on ka esik erineva suurusega, seega on vaja rahuldada erinevaid nõudmisi.

   Üldjuhul vajab iga esik põhivalgust, et ruum oleks ühtlaselt valgustatud. Selleks sobivad eriti hästi esiku laevalgustid. Kuid esiku suurusest olenevalt ei pruugi neist kogu ruumi valgustamiseks piisata. Kaudne valgus seintel aitab muuta esiku õdusamaks ja kutsuvamaks ning parandada esmamuljet teie kodust. Suuremaid ruume saab kohtvalgustitega rõhutada, tagades ühtlase valguse ja aidates näha, kuhu astute.

   Ainult parim teie esikusse – kõigi eeliste kokkuvõte

   5-aastane garantii
   Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
   Valguse värvitemperatuurid
   Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
   Philipsi säästulamp
   See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
   LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
   Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

   Tõstke sissepääs esikuvalgustitega esile

    

   Kui esikus on põhivalgustus paigas, tuleb luua meeldiv õhustik. Valgustid võivad tõsta esile kauneid dekoratiivseid esemeid, mida suuremates esikutes sageli leidub. Laualambid kummutitel või puhvetkappidel tekitavad soojad valgussaared. Seinavalgusteid saab kasutada piltide ja skulptuuride esiletõstmiseks. Riidekappe saab täiustada alla suunatud või kohtvalgustitega, mis paiknevad traadil, vardal või siinisüsteemil. Peeglitega esiku valgustite valimisel on kõige sobilikum valida mittepimestava pehme valgusega seinavalgusti. Värvilised LED-lambid ja valgustid võivad luua esikus veidi uhkema mulje.

   Esikuvalgustus – näpunäited

   Philipsi elutoavideo stoppkaader

   Esikuvalgustus Philipsilt: leidke oma esikule õige valgustus

   Kontrollimise ikoon
   LED- või säästulambid annavad valgust palju tunde.
   Kontrollimise ikoon
   Värviline valgus võib esikus ainulaadseid aktsente anda. Kasutage valgustit Philips Hue ja valige 16 miljoni värvi vahel.
   Kontrollimise ikoon
   Kasutage sooja tervituse jaoks reguleeritava tugevusega valgust. WarmGlow’ lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
   Kontrollimise ikoon
   Kasutage esikus loomulikku valgust. Esikulambid peaksid suutma kvaliteetselt värve edastada.
   Kontrollimise ikoon
   Hele valgus hommikul alustamiseks, hubane kuma õhtul kojutulekuks: SceneSwitch annab õige valguse iga päeva osa jaoks. Valgusregulaatorit pole vaja.

   Philips Hue White Ambience

   käivitikomplekt

   Philips Hue White Ambiance 871869654869