Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

  Välisvalgustus siis, kui seda vajate

  Õige valgusti aitab teil pimedas teed leida

  Liikumise jõud Philipsilt

  Saage rohkem teada Philipsi liikumisandurite tehnoloogia kohta

   

  Kuidas te pimedas oma võtmed üles leiate? Kuidas näete kes teie välisukse taga seisab? Või veendute, et ei komista millegi taha oma igapäevatoimetusi tehes? Saage teada, kuidas seda tänu liikumisanduri tehnoloogiale teha saate.

  Kuidas saab valgustuse abil energiat säästa?
  icon_energysaving_outdoor
  Lihtne. Liikumisandurid hoiavad aiavalgustuse energiakulu miinimumina ja teie naabrid ei kurda selle üle, et teie aiatuled hoiavad neid öösel ärkvel. Valige parem päikeseenergia jõul töötav LED maastikuvalgustus ja te ei pea oma õue valgustamise eest sentigi maksma.
  Kas valgustus suurendab turvalisust?
  icon_lock
  Jah. Välisvalgustus võib peale pimeduse saabumist vähendada tõenäosust, et teie koju murtakse sisse, võimaldades teil ööund nautida. Sellepärast tunnevad majaomanikud, kes on korrektsel moel välivalgustid – näiteks verandatuled või välisseina valgustid – paigaldanud, end palju turvalisemalt.
  Milline on parim asukoht välise turvavalgustuse jaoks?
  icon_lock

  Välivalgustite õige paigutus on oluline, et tagada nende õige toimimine – nii turvalisuse kui ka mugavuse vaatepunktist. Järgmised piirkonnad peaksid kindlasti öösel valgustatud olema.

   

  - Välisuksed
  - Garaaži ümbrus

  - Maja nurgad

  Kuidas liikumisandurid töötavad?
  liikumisandur
  Meie välisvalgustid on varustatud infrapuna (PIR) liikumisanduriga, mis tajub liikumist. See teeb neist väga energiasäästliku valgusallika, sest need valgustavad vaid siis, kui keegi on sensori lähedal. -
  Kui kaugelt tajuvad sensorid liikumist?
  icon_motion-sensor_outdoor
  Meie turvavalgustus on loodud tajuma liikumist 10 meetri raadiuses. See on mugav viis valgustada öösel oma teed, säästes samal ajal energiat, sest need lülituvad sisse ainult sel hetkel, kui neid vaja on.
  Kas neid on keeruline üles seada?
  kerge paigaldada
  Üldsegi mitte. Lihtsa seadistusprotseduuri abil on kerge valida millal ja kauaks tahate, et automaatne sensor teie lambi(d) sisse lülitab. Kui teil on vaja, et lambid põleksid pikemat aega järjest, on võimalik sensorid lihtsalt välja lülitada.

  Päikese jõud Philipsilt

  Proovige Philipsi päikeseenergial töötavat LED-tehnoloogiat

  Aiavalgustid Philips Solar on kvaliteetsete päikesepaneelide ja LED lampidega, et maksimeerida päikesevalguse kogumist kauem kestva valgustuse jaoks. Nende valgustamise kestvus oleneb päikesepaneelini jõudva päikesevalguse hulgast. Hea ilma korral võib see tähendada kuni kuue tunni jagu tasuta valgustust. Energiat säästvad funktsioonid, nagu sisse-/väljalülitusnupp või liikumisandur, tähendavad, et ükskõik mis ilm või aastaaeg parajasti on, teie õuealad on alati kirkalt valgustatud.
  Abelia
  Kas neid on keeruline paigaldada?
  Icon_no-wires_outdoor
  Kaugel sellest. Aiatuled Philips Solar kaotavad maastikuvalgustuse installatsioonidest kogu raske töö ja vaeva. Nende aeda üles seadmiseks läheb vaid paar minutit – isegi kui te pole varem kunagi välitulesid paigaldanud. Ilma ühendamist vajavate toitekaabliteta ei pea te silmas pidama, et need asuksid toitepistiku lähedal, nii et nende paigutamine on kiire ja lihtne.
  Kas päikesepatareiga lambid säästavad kõige rohkem energiat?
  icon_energysaving_outdoor
  Jah, säästavad küll. Philipsi päikeseenergia jõul töötavad tuled muudavad päikesest tuleva energia hiilgavaks valguseks, mis ei suurenda teie elektriarvet. Meie kaunilt disainitud energiasäästlikud aia- ja välituled on valmistatud vastupidavatest materjalidest ning võivad kesta kuni 25 aastat, et saaksite veel pikki aastaid nautida tasuta päikeseenergiat.  
  Kas päikesepatareiga lambid annavad piisavalt valgust?
  Icon_LEDincluded_outdoor
  Aiatuled Philips Solar kiirgavad kuni 100 luumenit valgust, mida on piisavalt, et valgustada ära piiratud ala töötamiseks, tõsta esile teie aeda või mõnda arhitektuurilist detaili.

  Soovite paremat õuevalgustust, et teie aed lööks särama?