Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

  Nautige õues kvaliteetaega

  Funktsionaalsed ja stiilsed välisvalgustid, mis panevad teie aia kõikidel päevaaegadel särama

  Valgustid aedadele ja rõdudele


  Mida paremad on teie aiavalgustid ja välisvalgustid, seda rohkem aega saate õues olles nautida. Peo õue viimisest raamatuga lõõgastumiseni. Ükskõik kas teil on suur aed või väike rõdu, õige valgusti loob õige meeleolu koos sõprade ja perega värskes õhus aja veetmiseks.
  icon_energysaving_outdoor

  Kerge paigaldada


  Valgusti paigaldamine ei pea olema keeruline. Philipsi aiatuledega võite olla kindlad, et oleme teinud endast parima, et muuta see võimalikult lihtsaks. Saate meie välistuled paigaldada vaid kolme lihtsa sammu abil. Paljud tarbijad nõustuvad. Tegelikult tunnistavad need inimesed, kes on meie tooteid üles seadnud, et neid on kerge paigaldada.*


  (*Allikas – kodukasutuse test Prantsusmaal, 2015. aastal)

  Icon_LEDincluded_outdoor

  Imekaunis valguskvaliteet


  Selleks et ideaalsel päeval oleks ideaalne lõpp, lööge jalad seinale ja puhake lõõgastava valge valguse pehmes kumas. Valge valgus aitab teil õhtul lõõgastuda ning oma õueala veelgi rohkem nautida. Meie õuevalgustitel on ühtlane valgustugevus sooja valge valgusega, mille värvitemperatuur on 2700 kelvinit, või jahe valge valgus, mille tugevus on 4000 kelvinit. 
  Icon_high-quality_outdoor

  Stiliseerige oma aed valgusega


  Aiavalgustid toovad teie sisekujunduse stiili sujuvalt õuealale. Meie valgustid on kujundatud kaasaegse või klassikalise viimistlusega, et sobituda teie stiiliga ja valgustada iga hetke. Kvaliteetsed materjalid ja suurepärased tootedisainid lisavad teie aiale stiili.

  Proovige oma valgustit virtuaalses aias!

  Välisvalgustite disain – nõuanded

  Kasutage oma aia särama panemiseks kaudset valgustust

  Kaudne valgustus on hea õhkkonna loomiseks, samas kui otsene valgustus on funktsionaalsem. Peitke valgustid põõsaste või hekirea taha või siis suunake need oma terrassile, et nende võimsust maksimaalselt ära kasutada. Vältige alati erksate tulede otse oma külaliste vaatevälja suunamast, et neid mitte pimestada.

  LED aiavalgustid loovad muinasjutuefekti

  Olenevalt teie aia laiusest, vajate lisa aiatulesid. Veenduge, et valiksite LED tuled, kuna need kestavad kauem ja on energiasäästlikumad, kui tavalised hõõglambid. Meie päikeseenergia abil töötavad aiavalgustid püüavad päeval kinni päikese jõu, et saaksite õhtul kauem kaunist atmosfäärilist valgustust nautida. 

  Philipsi Abelia laternat on lihtne endaga igale poole kaasa võtta. Kuna see tekitab nii küünlaleegi efekti kui ka kiirgab tugevamat valgust, loob see teie rõdul ja aias meeldiva õhkkonna.

  Kuhu paigaldada õuetuled?

   

  Kasutage oma aia särama panemiseks kaudset valgustust.

   

  Välivalgustite õige paigutus on oluline, et tagada nende õige toimimine – nii turvalisuse kui ka mugavuse vaatepunktist. Järgmised piirkonnad peaksid kindlasti öösel valgustatud olema.

  • välisuksed
  • garaaži ümbrus
  •  maja nurgad
  Abelia
  Kas leiate pimedas oma võtmed üles?