More brands from

Valige pirn
Leidke oma vajadusele vastav
pirn

Veendudes, et teeksite alati õige valiku 

 

Tere tulemast tutvuma suure lambipirnide valikuga ettevõttelt Philips Lighting. Nende hulgas on LED-, halogeen- ja luminofloorlambid teie koju, kontorisse, autosse ning mujale. Neid on muljetavaldavalt mitmekülgse kuju, stiili ja paigaldusviisidega. Kui soovite luua oma eluruumile täiusliku õhustiku, töökohta laadida, avastada, kuidas värv mõjutab ümbritsevat valgustust, sisekujundust täiendada või lihtsalt energiat säästa ja majapidamisarveid vähendada, siis on teie jaoks lahendus olemas. See ei peaks olema teie jaoks keeruline, sest oleme välja tulnud lahendusega Lambisoovitaja. See on lõbus ja hõlpsalt kasutatav ning võimaldab teil alati oma vajadustele vastava pirni valida.

Tutvuge meie Philips Lightingu tootevalikuga

kogemine-hämardi

Tutvuge Philipsi LED-valgustitega

 

Uusima LED-tehnoloogiaga tunnete end koduselt. Philipsi LED-valgustusega tunnete end koduselt kohe, kui tuled süttivad. LED-lampe iseloomustab kaunis ja soe hele valgus ning erakordselt pikk tööiga. LED-lampidega säästate hulgaliselt energiat ja loote oma kodus õdusa õhkkonna.

elutuba

Laadige oma kodu kompaktluminofoorlambiga

 

Philipsi kompaktluminofoorlambid (CFL-lambid) heidavad meeldivat sooja valgust, mis loob õdusa õhkkonna. CFL-lambid on kvaliteetsed, energiasäästlikud ja kauakestvad. Tegemist on enimmüüdud säästulampidega. CFL-lambid ühendavad luminofoorvalguse energia ning hõõglampide mugavuse ja populaarsuse.

esik

Looge õige õhkkond halogeenlambiga 

 

Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta. Tutvuge rohkete valgustusvalikutega, mida halogeenlambid pakuvad. Valgus on sama soe ja särav nagu klassikaliste lampide puhul.

Lambisoovitaja

Otsige muid valgustustooteid

vanakooli-kogemus

Välimuse muudab täielikuks õige valgustus 

 

Nautige ikoonilist disaini, mis on valmis modernseks LED-tehnoloogiaks. Koos vanakooli lambiga, mis sobitub ideaalselt teie isikliku stiiliga.

hue-kujutlusvõime

Piiramatud võimalused Hue abil

 

Muutke igapäevane valgustus erakordseks kogemuseks. Mängige värvidega või sünkroonige nutivalgusteid muusika ja filmidega.