Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

  Valige pirn
  Leidke oma vajadusele vastav
  pirn

  Veendudes, et teeksite alati õige valiku 

   

  Tere tulemast tutvuma suure lambipirnide valikuga ettevõttelt Philips Lighting. Nende hulgas on LED-, halogeen- ja luminofloorlambid teie koju, kontorisse, autosse ning mujale. Neid on muljetavaldavalt mitmekülgse kuju, stiili ja paigaldusviisidega. Kui soovite luua oma eluruumile täiusliku õhustiku, töökohta laadida, avastada, kuidas värv mõjutab ümbritsevat valgustust, sisekujundust täiendada või lihtsalt energiat säästa ja majapidamisarveid vähendada, siis on teie jaoks lahendus olemas. See ei peaks olema teie jaoks keeruline, sest oleme välja tulnud lahendusega Lambisoovitaja. See on lõbus ja hõlpsalt kasutatav ning võimaldab teil alati oma vajadustele vastava pirni valida.

  Tutvuge meie Philips Lightingu tootevalikuga

  kogemine-hämardi

  Tutvuge Philipsi LED-valgustitega

   

  Uusima LED-tehnoloogiaga tunnete end koduselt. Philipsi LED-valgustusega tunnete end koduselt kohe, kui tuled süttivad. LED-lampe iseloomustab kaunis ja soe hele valgus ning erakordselt pikk tööiga. LED-lampidega säästate hulgaliselt energiat ja loote oma kodus õdusa õhkkonna.

  elutuba

  Laadige oma kodu kompaktluminofoorlambiga

   

  Philipsi kompaktluminofoorlambid (CFL-lambid) heidavad meeldivat sooja valgust, mis loob õdusa õhkkonna. CFL-lambid on kvaliteetsed, energiasäästlikud ja kauakestvad. Tegemist on enimmüüdud säästulampidega. CFL-lambid ühendavad luminofoorvalguse energia ning hõõglampide mugavuse ja populaarsuse.

  esik

  Looge õige õhkkond halogeenlambiga 

   

  Halogeenlambid saab kiiresti ja lihtsalt klassikaliste lampide asemel kasutusele võtta. Tutvuge rohkete valgustusvalikutega, mida halogeenlambid pakuvad. Valgus on sama soe ja särav nagu klassikaliste lampide puhul.

  Otsige muid valgustustooteid

  vanakooli-kogemus

  Välimuse muudab täielikuks õige valgustus 

   

  Nautige ikoonilist disaini, mis on valmis modernseks LED-tehnoloogiaks. Koos vanakooli lambiga, mis sobitub ideaalselt teie isikliku stiiliga.

  hue-kujutlusvõime

  Piiramatud võimalused Hue abil

   

  Muutke igapäevane valgustus erakordseks kogemuseks. Mängige värvidega või sünkroonige nutivalgusteid muusika ja filmidega.