More brands from


Üks lamp. 
Teie lüliti.
Kolm valguse seadistust.

Eri valgusseadistused vaid ühest pirnist

Mõnes olukorras on vaja jahedat valgust, teistes aga sooja õdusa kuma ümbritsevat valgustust. Philips SceneSwitchi LED-lampidega saate erinevad valgusseadistused vaid ühe pirni, küünla või kohtvalgustiga. Ja hämardit pole vaja. Optimeerige valgustus lõõgastumisele, hobidele, puhkusele või tööle sobivaks. Seda vaid ühe lülitile vajutusega. Ja seda juba olemasoleva lüliti vajutamisega. Ükskõik, millise SceneSwitchi lambi valite, pakuvad need kõik eri valgusseadistuste paindlikkust vaid ühes lambis. Kõik need toimivad olemasoleva lülitiga. Täiendavat paigaldust pole vaja.
One dinner, one LED lamp, three light settings
Nautige SceneSwitchi

Nautige SceneSwitchi


Vahel võite soovida muuta ümbritsevat valgustust oma tegemistele sobivaks. Philipsi SceneSwitchi LED-pirniga saate hõlpsalt muuta seadistust eredalt valguselt loomulikule ja õdusale soojale valgusele. Hämardit ega täiendavat paigaldust pole vaja. Vajate vaid olemasolevat lülitit.

Muutke valgust, looge õhustik

Looge sobiv õhustik ühe pirniga, kasutades lihtsalt olemasolevat lülitit. Tavapärastest LED-pirnidest erinevalt pakuvad need Philipsi pirnid mitut seadistust, ilma et oleks vaja paigaldada hämardit.

Philips SceneSwitchi tootevaliku kohta lisateabe saamiseks klõpsake esitusnuppu.
 

Tööpõhimõte

Kolm valguse seadistust

 

See võimaldab teil lülituda funktsionaalselt valgustuselt loomulikule ja õdusale soojale kumale.

3-etapiline WarmGlow hämardamine

Lihtsalt lülitage ja nautige

 

Hämardit ega täiendavat paigaldust pole vaja.
Toimib teie olemasoleva seinalülitiga.

Lihtsalt lülitage ja nautige

Automaatmälu – sisseehitatud mälukiip

 

Lamp jätab teie viimase seadistuse automaatselt meelde, kui lüliti lülitatakse välja kauemaks kui 6 sekundiks.

Automaatmälu

LÄHTESTAMINE – mitme lambi sünkroonimine

 

Kui kasutatakse mitut lampi ja need pole enam sünkroonitud, lihtsalt vajutage lülitit (lülitage see sisse ja 1 sekundi jooksul uuesti välja), et taastada lampide tehase vaikeseadistus.

Lähtestamine – mitu lampi

Mittehämardatav

 

See lamp ei sobi kasutamiseks koos hämarditega.

Hämardiga kasutamisel seadke hämardi seadistus eredusele 100%

 

Populaarsed tooted

Rambivalguses

Kuidas valida, viki ja õpetus

Kuidas valida, viki ja õpetus

Kuna võimalusi paistab olema lõputult, võib õige lambi valimine olla keeruline. Vaadake meie valgustusõpetusi, et valik oleks lihtsam.  
Õige valgus on väga oluline

Õige valgus on väga oluline

Olenemata sellest, kas soovite luua õige meeleolu, leida tegevuse jaoks ideaalse valguse või kujundada ruumi kaunite valgustusefektidega ning luua isikupärastatud valgustuselamuse, näitab Philips teile, millist mõju võib õige valgus teie kodule ja elule avaldada ning lihtsustab õige valgustuse valimist, mis vastab alati teie vajadustele.
Hämardite ühilduvus

Hämardite ühilduvus 

Kasutage meie ühilduvustabelit, et leida oma hämardatavate LED-lampide ja kompaktluminofoorlampide jaoks õige hämardi ning nautige nii palju või vähe valgust, kui soovite.