Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

   Keldrikorruse valgustus Philipsilt

   Miks just Philipsi keldrikorruse valgustus?

    

   Kuidas te oma keldrikorrust kasutate? Kas pesuruumi või panipaigana? Või hoopis pere puhkeruumina hobide jaoks või lastele mängimiseks? See võib olla ka täiendav elutuba. Mis selle funktsioon ka poleks, loomuliku valguseta, madalate lagede ja akende puudumise tõttu on teil vaja eriti häid keldrikorruse valgustusideid. Saame aidata teil muuta keldri valgeks ruumiks, kus on laevalgustid, energiasäästlikud LED-id ja kohtvalgustid, mis annavad ruumis kõigile turvalise ning mugava enesetunde.

   Philips Hue liikumisandur

   Lisatarvik

   Lisage oma Philips Hue süsteemile mugavuse, meelerahu ja energiasäästu huvides liikumisandur. See töötab akutoitel ja on täiesti juhtmevaba, et saaksite selle kodus igale poole paigutada. Philips Hue rakenduse abil on seda lihtne seadistada.
   Kontrollimise ikoon
   Ühendage kuni 50 Philips Hue valgustit
   Kontrollimise ikoon
   Süütab Hue valgustid liikumise tuvastamisel
   Kontrollimise ikoon
   Juhtmed puuduvad, et saaksite selle kodus igale poole paigutada
   Philips Hue liikumisandur

   Funktsionaalne keldrikorruse valgustus – sobib suurepäraselt pesu- ja hoiuruumidele

    

   Keldrikorrusel on mitmeotstarbelised ruumid, mida saab kasutada pesu jaoks ning hoiuruumina, seega on hea valgustus väga tähtis. Tavaliselt soovitatakse klassikalisi laevalgusteid, et tavaliselt pimedas ruumis piisavalt valgust tekitada. Keldrikorruse LED-valgustite eelis on nende energiasäästlikkus ja hele valgus, mis on majapidamistööde tegemisel vajalik. Hoiuruume võib olla mõistlik valgustada seina- ja näpitsvalgustitega, et alati otsitava üles leiaksite. Pesuruumides on väga oluline paigaldada niiskuse tõttu niiskuskindlad valgusallikad.

    

   Keldrikorruse valgustuse olulised omadused on järgmised.

    

   • Hele valgustus töö ohutuse tagamiseks
   • Töökindel vastupidavus
   • Suur energiasäästlikkus
   • Niiskuskindlad valgusallikad niisketes ruumides, nagu pesuruum

   Ainult parim teie elutuppa – kõigi eeliste kokkuvõte

   5-aastane garantii
   Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
   Valguse värvitemperatuurid
   Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
   Philipsi säästulamp
   See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
   LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
   Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

   Hubane keldrikorruse valgustus – mugavate keldrikorruse elutubade jaoks

    

   Elutoa üleviimisel keldrisse tuleks valgustid hoolikalt valida. Kuna päevavalgust ei ole, tuleks sellesse tuppa lisada valgust rohkem kui ülejäänud majja. Alustada tuleks laelambiga, mis annaks toale põhilise valguse, ja lisada kohtvalgusteid, näiteks seinale paigaldatavaid valgusallikaid, põrandalampe ja näpitslampe piltidele, peeglitele või riiulitele. See sobib eriti hästi peo- ja puhkeruumidele või elutubadele. Kui elutoa valgustamiseks on vaja veel inspiratsiooni, siis klõpsake siia. Kas soovite, et lastel oleks keldris oma ruum? Vaadake siit laste magamistoavalgusteid.

   Keldrikorruse valgustuse disain – näpunäited

   Philipsi keldrikorruse video stoppkaader

   Keldrikorruse valgustus Philipsilt: leidke oma keldrikorrusele sobilik valgustus

   Kontrollimise ikoon
   Valige niiskuskindlad valgusallikad niisketesse ruumidesse nagu pesuruum.
   Kontrollimise ikoon
   Tehke keldrisse suurepärane peoruum, kasutades Philips Hue värvilist valgust.
   Kontrollimise ikoon
   Sahvrid ja hoiuruumid tuleks valgustada heledate laes paiknevate kohtvalgustitega.
   Kontrollimise ikoon
   Reguleeritav valgustus loob täiusliku elutoa õhustiku. Meie WarmGlow lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
   Kontrollimise ikoon
   Keldrikorruse elutubades on vaja päevavalguse puudumise tasakaalustamiseks rohkem valgusallikaid. SceneSwitch pakub 3 stseeni, alates heledast päevavalgusest kuni hubase hämara valguseni. Valgusregulaatorit pole vaja.

   Philips Hue liikumisandur

   Lisatarvik

   Philips Hue liikumisandur