Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

   Magamistoavalgustus Philipsilt

   Miks Philipsi magamistoavalgustus?

    

   Teie magamistuba pole ainult magamise koht. See on isiklik pelgupaik, kus saab lõõgastuda, telerit vaadata või raamatut lugeda. See on pühamu, mis nõuab hästi valitud valgustust, et luua mugavuse ja hea enesetunde jaoks suurepärane õhustik. Meie magamistoavalgustuse ideed sisaldavad väga mitmesuguseid magamistoalampe, seinavalgusteid ja öökapilampe, mis annavad kauneid aktsente ja loovad sooja ning hubase õhustiku, võimaldades kujundada unistuste magamistoa.

   Philips InStyle

   Laevalgusti

   Õhukese ja peene siluetiga kroomdetailidega moodsad laevalgustid on igasuguse toa stiilne keskpunkt. Nutikas klaashajutiga kujundus suunab valguse nii üles kui ka alla, luues meeldiva õhustiku.
   Kontrollimise ikoon
   Mitu kasutusviisi ja viimistlust, et saaksite valida oma maitsele vastava
   Kontrollimise ikoon
   Reguleeritav valgustugevus valgusregulaatori abil
   Kontrollimise ikoon
   Energiasäästlik
   Philipsi laelamp InStyle

   Magamistoavalgustuse ideed

    

   Üks põhireegel, mida magamistoavalgustuse puhul peab meeles pidama, on valida pehmed ja soojad valgustid. Ärgates hommikul siis, kui väljas on veel pime, või öösel tualetti minnes või õhtul lugemiseks – pimestav valgus tekitab ebamugavust. Soovitame valida magamistoa jaoks reguleeritava valgustugevusega laelambi, et saaksite valguse tugevust vajaduse järgi reguleerida – kas siis kadunud sokipaari otsimiseks või voodi valmisseadmiseks.

   Olenevalt oma eelistustest, valige seina- või öökapilambid kummalegi poole voodit, et saaksite partneriga teineteist segamata lugeda või töötada. Näiteks mõningaid seinalampe saab reguleerida ka nii, et valgus oleks suunatud raamatule. LED-valgustid on siin soovituslik valik, kuna need annavad sooja valget valgust, säästes samas energiat. Olenevalt magamistoa suurusest ja selles olevast mööblist võite kasutada teistsugust valgustust aktsentide andmiseks ja hubase õhustiku loomiseks. Kas olete kunagi mõelnud riidekapi sisemuse valgustamisele? Kui seda teete, on vajalikke asju ka varahommikul lihtne leida. Kui teie magamistoas on tugitool või diivan, võite tõsta selle esile, paigaldades põranda- või laualambid. Sama kehtib maalide, fotode või peeglite puhul, mis teie seinu kaunistavad: seina- ja näpitsvalgustid tõstavad teile olulise esile. Magamistoa valgustamiseks võiks kasutada järgmisi lampe.

    

   • Öökapilambid öökapil
   • Reguleeritavad seinalambid kummalgi pool voodit
   • Põrandalamp tugitooli või riidekapi kõrval
   • Riidekapi sisevalgustus

   Ainult parim teie magamistuppa – kõigi eeliste kokkuvõte

   5-aastane garantii
   Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
   Valguse värvitemperatuurid
   Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
   Philipsi säästulamp
   See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
   LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
   Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

   Magamistoavalgustuse disain – näpunäited

   Philipsi magamistoavideo stoppkaader

   Magamistoavalgustus Philipsilt: looge oma unistuste ruum

   Kontrollimise ikoon
   Ühesugused või sarnased seina- või öökapilambid tekitavad sümmeetria ja rõhutavad voodi juures olevat valgust.
   Kontrollimise ikoon
   Õhustiku muutmiseks võib kasutada värvilist valgust. Soovitame lampi Philips Hue – enam kui 16 miljoni värviga saate muuta igapäevavalgustuse erakordseks elamuseks.
   Kontrollimise ikoon
   On väga mugav, kui riietumise ajal on riidekapi sisemus valgustatud.
   Kontrollimise ikoon
   Maale, fotosid või mööblit saab põranda- või laualampidega esile tõsta. Olenemata sellest, kui heledalt nad särama peaksid: meie reguleeritavad WarmGlow’ lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
   Kontrollimise ikoon
   Reguleeritava valgustugevusega valgusallikad ja meeleoluvalgustid aitavad teil luua igaks päeva osaks täiusliku õhustiku. Valgustiga SceneSwitch saate valida 3 erineva valgusesätte vahel – valgusregulaatorit ega paigaldamist pole vaja.

   Philips InStyle

   Laevalgusti

   Philipsi laelamp InStyle