More brands from

  Kodukontorivalgustus Philipsilt

  Miks Philipsi kodukontori valgustus?

   

  Teie kodu võib olla suurepärane töökoht. Vaikses kodukontoris võib olla palju lihtsam keerukale tööprojektile, kooliesseele või isegi maksmist vajavatele arvetele keskenduda. Võime näidata teile, kuidas kasutada meie stiilseid töölaualampe ja lauavalgusteid, et luua täiuslik kodukontori valgustus. Nii saate töötada rahulikult, kuid produktiivselt, ja panna valgus igasuguse ülesande kasuks tööle.

  Philips Hue Phoenix

  Laualamp

   

  Laualamp Philips Hue Phoenix pakub reguleeritava tugevusega valgust soojast kuni külma valgeni, sobides igapäevategevuste jaoks. Ühendage Hue silla kaudu (pole kaasaas) kodusesse Wi-Fi-võrku, et saaksite seda hõlpsasti nutiseadme kaudu juhtida.

  LED-logo
  Kontrollimise ikoon
  Neli valgusretsepti
  Kontrollimise ikoon
  Valge valgus soojast külmani
  Kontrollimise ikoon
  3D-tekstuur sädeleva valgusefekti saamiseks

  Töölaua- ja lauavalgustid: vaadake, kuidas Philips teie kodukontorit valgustada saab

   

  Töölaua- ja lauavalgustitest rääkides peaksite mõtlema erinevate valgusallikate kombinatsioonile. Laelamp täidab üldvalguse vajaduse, et anda ruumi põhilist valgust, mis on oluline silmade toetamiseks ja väsimuse vältimiseks. Kaudne valgustus, nt seina- või põrandalambid, loovad hubase õhustiku, mis on meeldiva tööruumi jaoks väga tähtis. Eriti oluline on muidugi töölaua enda valgustus. Võiksite valida laualambi, mille painduvat vart saab reguleerida. On tähtis valgustada kogu tööala, pimestamata. Varje saab vältida, asetades laualambi juhtkäele vastupidises suunas: paremakäelised peaksid asetama laualambi vasakule, vasakukäelised vastupidi. Meie mitmesugused lambid mitte ainult ei valgusta teie kodukontorit, need ka kaunistavad seda: valige valgustid nii, et need täiendaksid teie mööblit ja rõhutaksid teie isiklikku stiili.

  Ainult parim teie töölauale ja lauale – kõigi eeliste kokkuvõte

  5-aastane garantii
  Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
  Valguse värvitemperatuurid
  Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
  Philipsi säästulamp
  See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
  LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
  Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

  Kodukontori valgustuse disain – näpunäited

  Philipsi laualambivideo stoppkaader

  Töölaua- ja lauavalgustid Philipsilt: looge täiuslik kodukontor

  Kontrollimise ikoon
  Asetage lamp lauale nii, et see asub teie juhtkäe vastaspoolel, et kirjutamisel või lugemisel varje vältida.
  Kontrollimise ikoon
  Värviline valgus või meeleoluvalgus võib aidata teil tööle keskenduda. Philips Hue aitab teil enam kui 16 miljoni värviga täiusliku õhustiku luua.
  Kontrollimise ikoon
  Arvutiekraani tuleks kaitsta loomuliku päevavalguse ja laualambi valgusvihu eest – see aitab ekraaniga töötamisel pimestamist vältida.
  Kontrollimise ikoon
  Jälgige, et laualamp valgustaks kogu tööruumi.
  Kontrollimise ikoon
  Lugemiseks ja kirjutamiseks soovitatakse funktsionaalse ja üldvalguse kombinatsiooni: näiteks reguleeritava tugevusega valgus võib vähendada silmade väsimist. SceneSwitch pakub 3 valgusesätet ning ei nõua valgusregulaatorit ega paigaldamist.
  Kontrollimise ikoon
  Maale, fotosid või mööblit saab põranda- või laualampidega esile tõsta. Olenemata sellest, kui heledalt nad särama peaksid: meie reguleeritavad WarmGlow’ lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
  Philips Hue Phoenix
  Laualamp