Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

   Köögivalgustus Philipsilt

   Miks Philipsi köögivalgustus?

    

   Teie köök on teie kodu keskpunkt. See on koht, kuhu tullakse kokku toitu valmistama, söögilaua taga päevast rääkima ja tähistama. Kuid kõige selle elustamiseks on vaja parimat köögivalgustust. Võime näidata teile köögi valgustusideid, mis on kaunilt praktilised ja funktsionaalsed, kuid samas ka soojad ja kutsuvad. Valgustus peaks koosnema üldvalgustusest ning esiletõstvatest ja kohtvalgustitest, et köögi kujundus parimal moel mõjule pääseks. Mida te köögis ka ei küpsetaks, meie saame aidata selleks õige meeleolu luua.

   Philips Amaze Hue

   Rippvalgusti

    

   Lisage oma Philips Hue süsteemile Amaze Philips Hue White Ambiance’i rippvalgusti ja nautige loomulikku valget valgust, mis aitab teil ärgata, end laadida, keskenduda, lugeda ja lõõgastuda. Nautige seda ainulaadse kujundusega rippvalgustit, mis sobib iga sisustusega.

   LED-logo
   Kontrollimise ikoon
   Kvaliteetne LED-valgusti
   Kontrollimise ikoon
   Soojast valgest kuni külma heleda päevavalguseni
   Kontrollimise ikoon
   Garanteeritud sujuv juhtmeta valgustugevuse reguleerimine
   Philipsi lamp Amaze 4023331P7

   Köögivalgustuse ideed

    

   Kas teie köögis on juba ilus laelamp? See on hea algus, kuna laelambid loovad põhilise valguse, mis on orienteerumiseks suurepärane. Kuid selline valgus pole kõigi köögi alade valgustamiseks piisav. Soovitame LED-lampe – need annavad pehme valge valguse, nende valgustugevust saab reguleerida ja nad on energiasäästlikud. Olenevalt köögi suurusest tuleks köögi valgustuse plaanimisel mõelda järgmistele komponentidele.

   Ainult parim teie kööki – kõigi eeliste kokkuvõte

   5-aastane garantii
   Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
   Valguse värvitemperatuurid
   Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
   Philipsi säästulamp
   See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
   LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
   Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

   Valgustage köögi tööpind


   Amatöörkokad teavad kõige paremini: pole midagi tähtsamat kui hele valgus toiduvalmistamise ajal. Selleks et oleks hea toitu valmistada, on väga tähtis valida ühtlane ja mittepeegeldav köögivalgustus. Selle köögi ala jaoks sobib kõige paremini neutraalne valge valgus.
    
   Kui teil on avatud köök, siis peaks söögilaua piirkonnas olema samuti valgusti, kuna see piirkond leiab tavaliselt laialdast kasutust: kas siis romantiline õhtusöök kahele, eine koos sõpradega või lapsed laua ääres koduseid töid tegemas – midagi toimub alati. Sellepärast peaks olema võimalik köögi valgustust tegevuste järgi reguleerida. Söögilaua kohal olev sooja valge valgusega rippvalgusti, mille valgustugevust saab reguleerida, on kindlasti hea valik, kuna valgust saab vajaduse järgi reguleerida.
    
   Dekoratiivne köögivalgustus võimaldab tuua kööki veelgi soojema ja meeldivama õhustiku. LED-lambid annavad uskumatult sooja valge valguse ja on erakordselt pika tööeaga. Värviline valgus võib samuti köögis sõbraliku õhustiku loomisele kaasa aidata. Muutke olenevalt meeleolust lihtsalt värvi ja tunnete end oma isiklikuks köögis mõnusalt.

   Köögivalgustuse disain – näpunäited

   Köögivalgustuse disaini näpunäited Philipsilt

   Vaadake, kuidas Philips teie kööki valgustab

   Kontrollimise ikoon
   Funktsionaalsed valgusallikad, mis on märkamatult kappide alla paigaldatud, valgustavad tööpinda, et tagada mitmesuguste köögitoimingute käigus ohutus.
   Kontrollimise ikoon
   Kaetud kohtvalgustid kappide peal valgustavad lage ja seinu, mis tagab varjudeta valgustuse. Olenemata sellest, kui heledalt nad särama peaksid: meie reguleeritavad WarmGlow’ lambipirnid annavad hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
   Kontrollimise ikoon
   Integreeritud kohtvalgustid köögi kraanikausi kohal annavad selle piirkonna jaoks vajaliku funktsionaalse valguse.
   Kontrollimise ikoon
   Teatud alasid, näiteks baari või tööpindu, saab laest alla särava valgusega esile tõsta – nii saate luua kontraste ja anda oma köögi valgustusele erilise ilme. Eraldi lampide puhul kasutage sarja Philips Hue ja valige enam kui 16 miljoni värvi vahel.
   Kontrollimise ikoon
   Reguleeritava valgustugevusega valgusallikad võivad luua kõigis olukordades söögilaua ümber täiusliku õhustiku. Valgustiga SceneSwitch saate valida 3 erineva valgusesätte vahel – valgusregulaatorit ega paigaldamist pole vaja.

   Philips Amaze Hue

   Rippvalgusti

   Philipsi lamp Amaze 4023331P7