Külastate Philips lightingu veebisaiti. Teie jaoks on saadaval kohalik versioon.
Soovitused

   Elutoavalgustus Philipsilt

   Miks Philipsi elutoavalgustus?

    

   Teie elutuba on kodu süda. Tuba, kus on mitmesuguseid hetki – sõpradega lõõgastumine, diivanil teleri vaatamine, töötamine või isegi toidu nautimine. Võime teile näidata, kuidas kohandada valgustust – alates heledatest laevalgustitest kuni hubaste elutoalampideni – nii, et see sobiks iga tegevusega. Seega, mida te ka ei teeks, teie elutoavalgustus loob selle jaoks täiusliku õhustiku.

   Philips myLiving RING

   Rippvalgusti

   Tooge oma elutuppa hämmastavaid efekte rippvalgustiga, mis lisab nii sisse- kui ka väljalülitatuna kaasaegse mängulisuse hõngu.
   Kontrollimise ikoon
   Looge stiilne ja kutsuv õhustik
   Kontrollimise ikoon
   Kvaliteetsed materjalid
   Kontrollimise ikoon
   Looge kauneid valgusefekte
   Philipsi lamp RING 4091331PN

   Elutoavalgustuse ideed – hubase õhustiku loomiseks

    

   Teie elutoa valgustus peab kohanema paljude olukordadega, kuna iga valgus ei sobi iga olukorra jaoks. Laelamp paneb aluse täiuslikule elutoavalgustusele. Siin sobib hästi reguleeritava tugevusega lamp, luues erinevaid valgusnüansse, alates heledast valgest valgusest kuni hubase sooja valguseni. Soovitame LED-lampe – need annavad pehme valge valguse, nende valgustugevust saab reguleerida ja need on energiasäästlikud. Laelamp on mängimisel, koristamisel või töötamisel väga kasulik. Kui soovite, et ruum mõjuks soojemana, võite täiendada valgustust järgmiselt.

    

   • Laualambid söögilaual, aknalaudadel või riiulitel
   • Põrandalambid diivani või lugemistooli juures
   • Seinavalgustid peeglite, maalide ja skulptuuride juures
   • Integreeritud valgustid, nt raamaturiiulites

   Ainult parim teie elutuppa – kõigi eeliste kokkuvõte

   5-aastane garantii
   Lisaks tavapärasele 2-aastasele garantiile annab Philips LED-süsteemile (LED-moodulile ja lambi ajamile)  5-aastase garantii.
   Valguse värvitemperatuurid
   Valgusel võib olla erinev värvitemperatuur, mida tähistatakse kelvinites (K). Väikese kelviniväärtusega lambid annavad sooja, hubasemat valgust, samas kui suurema kelviniväärtusega lambid annavad külma, energilisemat valgust. See Philipsi lamp annab hubase õhustiku loomiseks sooja valget valgust.
   Philipsi säästulamp
   See Philipsi säästulamp hoiab tavaliste valgusallikatega võrreldes energiat kokku, aidates säästa raha elektriarvetelt ja kaitsta keskkonda.
   LED-lambi keskmine kasutusaeg on 15 aastat
   Usaldusväärne valgusallikas. Integreeritud LED-id, mida selles Philipsi LED-lambis on kasutatud, peavad vastu 15 000 tundi (kui kasutada lampi keskmiselt 3 tundi päevas, 13 000 sisse-/väljalülitamistsükliga, siis võrdub see 15 aastaga). On nii hea mõelda, et te ei pea muretsema hoolduse või lambipirni vahetamise pärast ja kodus on täiuslik valgus.

   Valgustage elutuba

    

   Elutoalambid ei anna vaid valgust; nende valgus võib ka kaunistada. Saate teatud kohti rõhutada ja muuta valgustuse oma sisekujunduse osaks, kasutades lihtsalt täiuslikku elutoavalgustust. Teie elutoa valgustusele esitatavad nõudmised on ruumi suurusest olenevalt erinevad – valgusküllased ruumid vajavad hämaramatest vähem valgustamist ja kaudne valgustus loob hubase õhustiku.

    

   Kas teie elutoas on ka söögilaud? Siis tuleks kaaluda selle valgustamist, riputades laua kohale reguleeritava valgustugevusega ripplambi. Nii saate valgust vajaduse järgi muuta – olgu siis õhtusöögi, lauamänguõhtu või töötamise jaoks. Seinavalgustus koos peeglite või maalidega aitab luua hubase õhustiku – sama teevad ka aknalaudadel, riiulitel või abilaudadel asetsevad laualambid.

   Elutoavalgustuse disain – näpunäited

   Philipsi elutoavideo stoppkaader

   Vaadake, kuidas Philips WarmGlow elutoas täiusliku meeleolu loob

   Kontrollimise ikoon
   Asetage põrandalamp oma lugemistooli taha, et lemmikraamatu jaoks oleks piisavalt valgust. Meie SceneSwitchi sarja toodetega saate määrata 3 erinevat stseeni, alates heledast valgusest kuni hubase hämara valguseni. Valgusregulaatorit pole vaja.
   Kontrollimise ikoon
   Maale ja fotosid saab laekohtvalgustitega esile tõsta. Olenemata sellest, kui heledalt nad särama peaksid, annavad meie reguleeritavad WarmGlow’ lambipirnid hubase valguse – mida hämaramaks reguleerite, seda soojem valgus on.
   Kontrollimise ikoon
   Õhustiku muutmiseks võib kasutada värvilist valgust või valgusregulaatoriga lampe. Soovitame lampi Philips Hue – enam kui 16 miljoni värviga saate muuta igapäevavalgustuse erakordseks elamuseks.

   Philips myLiving RING

   Rippvalgusti

   Philipsi lamp RING 4091331PN