Soovitused

  Hue

  Play HDMI Sync Box

  Sünkroonige valgusteid oma kodukinoga, Ühendage kuni 4 HDMI seadet, Isikupärastage oma elamust rakenduse abil, Vajalik on Hue Bridge ja Hue värvivalgustid 8718699704803 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8718699704803

   Hue

   Play HDMI Sync Box

   8718699704803 Otsige saranaseid tooteid

   Sünkroonige nutivalgustid Philips Hue Play HDMI Sync Boxi abil teleekraanil toimuvaga. Neli HDMI sisendit võimaldavad teil meediaseadmeid Hue seadistusega ühendada, andes tulemuseks kiire ja värviküllase nutivalgusvoo, mis reageerib teie poolt vaadatavale või kuulatavale sisule. Vaadake kõiki eeliseid

  • Lihtne nutikas valgustus

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.
  • Lihtne nutikas valgustus

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Sünkroonige oma Philips Hue valgusteid teleriekraaniga

   Sünkroonige oma Philips Hue valgusteid teleriekraaniga

   Looge Philips Hue Play HMDI Sync Boxi abil kaasahaarav meediakogemus. Lihtsalt ühendage Sync Box mõne HDMI meediaseadmega – voogedastusseadmed, mängukonsoolid, digiboksid jne ⁠–, et kasutada voogedastusteenuseid, nagu Netflix ja Amazon Prime. Sünkroonis teleriekraanil oleva sisuga teie tuled hämarduvad, lähevad heledamaks ja muudavad värvi.

  • Kiire ja sujuv valguskogemus

   Kiire ja sujuv valguskogemus

   Kogege, kuidas valgustid ühegi viivituseta teie teleriekraaniga sünkroniseeruvad – olenemata sellest, kas mängite filme, muusikat või mänge – luues tõeliselt kaasahaarava meediakogemuse. Sync Boxi abil saate oma lemmiksisu vaadata täiesti uuel viisil.

  • Töötab kõigi Hue colori lampidega ühilduvate valgustitega

   Töötab kõigi Hue colori lampidega ühilduvate valgustitega

   Sync Box töötab kõigi Philips Hue White'i ja värvimeeleolu pirnide ja valgustitega. Lisage kuni 10 Philips Hue color-lampidega ühilduvat valgustit oma meelelahutusnurka ja vaadake, kuidas iga valgus eraldi teie teleekraanil toimuvale reageerib, et ümbritseva valgustusega oma meedia elavaks muuta.

  • Ühendage kuni 4 HDMI seadet

   Ühendage kuni 4 HDMI seadet

   Sync Box sisaldab nelja HDMI-sisendit, kuhu saate ühendada meediaseadmed, nagu mängukonsoolid ja voogedastusseadmed, mis võimaldavad teil sünkroonida teleriekraanil näidatava sisu Philipsi Hue valgustitega. Sync Boxi ei ühildu nutiteleri rakendustega, sest sisu peab kõigepealt läbima Sync Boxi HDMI-seadme kaudu.

  • Lihtne paigaldada, seadistada ja kasutada

   Lihtne paigaldada, seadistada ja kasutada

   Lihtne seadistus võimaldab teil hõlpsasti oma Hue sillaga ühenduse luua ja Sync Boxi mistahes teleri või HDMI-seadmega kasutada. Juhtige oma meelelahutuskogemust ja Sync Boxi täpselt nii, nagu ise soovite – rakenduse kaudu, tootel oleva juhtnupu abil, infrapuna TV-kaugjuhtimispuldiga või häälega Amazon Alexa, Siri ja Google Assistanti abil.

  • Isikupärastage seadeid rakenduses

   Isikupärastage seadeid rakenduses

   Kujundage oma meelelahutusmeedia kogemust ise. Kasutage rakendust, et muuta valguse seadistusi, nagu eredus ja efektide kiirus, ning määrata vaikimisi käivitusseadeid.

  • Toetab kvaliteetseid videovorminguid

   Toetab kvaliteetseid videovorminguid

   Philips Hue Play HDMI Sync Box ühildub vormingutega 4K, Dolby Vision ja HDR10+, võimaldades teil nautida parima kvaliteediga pilti, mida kodus on võimalik saavutada – seda kõike samal ajal koos Philips Hue sünkroonitud nutivalgustitega, mis loovad teile ümbrusvalgustuse.

  • Vajalik on Hue sild

   Vajalik on Hue sild

   Hue sild* on teie nutika valgustussüsteemi kese, mis ühendab teie Hue White'i ja värvimeeleolu nutivalgustid rakenduse ja Sync Boxiga, võimaldades teil sünkroonimise ajal valguse seadistusi kohandada ja salvestada. *Sync Box ühildub ainult ruudukujulise Hue silla V2-ga.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone