Soovitused

  Hue White

  Neljane komplekt E27

  Pehme valge valgus, Kohene juhtimine Bluetoothi kaudu, Juhtige rakenduse või häälega*, Lisafunktsioonide avamiseks lisage Hue Bridge 8719514319141 Otsige saranaseid tooteid
  • Lihtne nutikas valgustus

   8719514319141
   Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

   Hue White

   Neljane komplekt E27

   8719514319141 Otsige saranaseid tooteid

   Tooge nutikas valgustus kõikjale koju nelja E27 nutika LED-pirniga, mis annavad pehmet valget valgust. Pirnid sobivad enamikule valgustitele ja võimaldavad hetkega juhtmevaba hämardamist. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lihtne nutikas valgustus

  • Mugav pehme valge valgus

   Mugav pehme valge valgus

   Need pirnid, mille eredus on võrreldav tavalise 60 W pirniga, annavad piisaval hulgal valget valgust, mis on parajalt ere, et diivanil lugeda, muusikat kuulata või lihtsalt magamistoas lõõgastuda.

  • Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Juhtige Bluetoothi rakenduse abil korraga kuni 10 valgustit

   Hue Bluetoothi rakenduse abil saate juhtida Hue nutikaid valgusteid oma kodu ühes toas. Lisage kuni 10 nutikat valgustit ja juhtige neid kõigest näpuliigutusega oma mobiilseadmes.

  • Juhtige valgusteid oma häälega*

   Juhtige valgusteid oma häälega*

   Philips Hue töötab Amazon Alexa ja Google Assistantiga, kui on ühendatud ühilduva Google Nesti või Amazon Echo seadmega. Lihtsad häälkäsklused võimaldavad teil juhtida toas nii mitut valgustit kui ka ainult ühte lampi.

  • Looge valge sooja valguse abil õige meeleolu

   Looge valge sooja valguse abil õige meeleolu

   Hue pirnid ja valgustid on sooja valge valgusega. Need nutikad valgustid võimaldavad hämardamisvõimalusega eredast päevavalgusest kuni nõrga eredusega öövalgustiteni täita oma kodu täpselt õige taseme sooja valgusega siis, kui seda vajate.

  • Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Avage Hue Bridge'iga täielik nutika valguse funktsioonide valik

   Lisage Hue sild (müüakse eraldi) oma nutikatele valgustitele, et kogeda Philips Hue täielikku funktsioonide valikut. Hue silla abil saate oma kodus kontrollida kuni 50 nutikat valgustit. Looge režiime, et automatiseerida kogu oma nutika kodu valgustuse seadistus. Juhtige oma valgusteid liikvel olles või lisage tarvikuid, nagu liikumisandurid ja nutikad lülitid.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone