Soovitused

  Laevalgustid

  Paneel-laevalgusti, 36 W, ruudukujuline

  2700 K, Valge, Hämardatav 8719514326682 Otsige saranaseid tooteid
  • LED-paneel, mis hämardab ilma hämardita

   8719514326682

   Laevalgustid

   Paneel-laevalgusti, 36 W, ruudukujuline

   8719514326682 Otsige saranaseid tooteid

   Mõnikord tuleb tahtmine muuta õhustikku, et see sobiks tegevusega. Selle Philips SceneSwitchi LED-paneeliga saate valguse seadistust olemasoleva lülitiga hõlpsasti muuta. Hämardit ega lisapaigaldisi ei ole vaja. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  LED-paneel, mis hämardab ilma hämardita

  Töötab olemasoleva valguslülitiga

  • Puhkamiseks ja seltskondlikuks ajaviitmiseks ideaalne

   Elutuba on iga kodu süda - koht, kus pere saab kokku, et puhata ja külalisi vastu võtta. Nii elu- kui ka magamistoa valgus peab olema hõlpsasti kohandatav - vastavalt sellele, mis otstarbeks neid tube päeva jooksul kasutatakse. Erinevate valgusallikate hoolikas paigutamine ja valguse eri kihtidega mängimine aitab tekitada ruumikuse tunnet ning tekitada sooja ja sõbraliku meeleolu.

  • EyeComfort – valgus, mis säästab silmi

   Halb valgus võib silmi kurnata. Kuna paljud meist veedavad aega siseruumides, on oma kodu õigesti valgustamine olulisem kui kunagi varem. Meie tooteid on katsetatud rangete kriteeriumite osas, mis puudutavad värelust, vilkumist, pimestamist, värviedastust ja hämardavat efekti, et vastata EyeComforti nõuetele. Philipsi LED-pirnid ei anna mitte ainult mugavat valgust, vaid säilitavad selle kogu kasutusea jooksul, pakkudes püsivat valguskvaliteeti, valgusvoogu ja värvi enam kui kümneks aastaks. Lülitage valgusele, mis säästab teie silmi. Silmad tänavad teid selle eest.

  • Lihtne puhastamine

   Siledad ja kergesti puhastatavad materjalid tähendavad, et teie kodu näeb alati põrandast laeni kena välja.

  • Üliõhuke disain

   Õhuke disain sobib täiuslikult madala laega ruumidesse, kus lamp on täiesti lae küljes.

  • Ühtlane valguse jaotumine

   Valgustage ruume ühtlaselt.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.