Soovitused

  Laeventilaatoriga LED-valgusti

  Laevalgusti

  Bliss, Kuldne 8719514334489 Otsige saranaseid tooteid
  • Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valguse seadistust.

   8719514334489

   Laeventilaatoriga LED-valgusti

   Laevalgusti

   8719514334489 Otsige saranaseid tooteid

   Kombineerige kohandatav valgus ja mugav jahutav tuuleke Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgustiga, millega on kaasas kaugjuhtimispult. Läbipaistvate labadega, mis lähevad sisse, kui neid ei kasutata, ja kolme SceneSwitchi valgusseadistusega loob see valgusti ideaalse atmosfääri igasse ruumi. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Üks valgusti. Teie lüliti. Kolm valguse seadistust.

  • Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti pakub teie koju võimsat eredat, kuid samas mugavat valgust, mida saate juhtida kaasasoleva kaugjuhtimispuldi või seinalülitiga.

   Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti pakub teie koju võimsat eredat, kuid samas mugavat valgust, mida saate juhtida kaasasoleva kaugjuhtimispuldi või seinalülitiga.

  • Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti on läbinud ranged ohutuskatsed ja lisaks muudele olulistele turvaelementidele on sel ka kukkumiskindlad kruvisid ja tugev disain.

   Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti on läbinud ranged ohutuskatsed ja lisaks muudele olulistele turvaelementidele on sel ka kukkumiskindlad kruvisid ja tugev disain.

  • Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgustil on vaikne mootor, mis paneb ruumis oleva õhu ringlema ilma valju müra tegemata.

   Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgustil on vaikne mootor, mis paneb ruumis oleva õhu ringlema ilma valju müra tegemata.

  • Jätke hüvasti keerlevate varjudega laes: sellel ventilaatoril on läbipaistvad labad, mis saab valgustisse tõmmata, et neid näha ei oleks, kui ventilaatorit ei kasutata.

   Jätke hüvasti keerlevate varjudega laes: sellel ventilaatoril on läbipaistvad labad, mis saab valgustisse tõmmata, et neid näha ei oleks, kui ventilaatorit ei kasutata.

  • Mugavad taimerid

   Valige viie erineva taimeri seast, mis lülitavad teatud aja möödudes valgusti välja, ning seadistage neid kaugjuhtimispuldiga.

  • Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti on disainitud nii, et oleks tagatud võimas õhuringlus ja püsiv töökindlus. Kasutage seda kas üksi või kiiremaks jahutamiseks koos õhukonditsioneeriga.

   Philips LED-i sissetõmmatava laeventilaatoriga valgusti on disainitud nii, et oleks tagatud võimas õhuringlus ja püsiv töökindlus. Kasutage seda kas üksi või kiiremaks jahutamiseks koos õhukonditsioneeriga.

  • Kaugjuhtimispult võimaldab hõlpsasti juhtida kõiki laeventilaatori ja valgusti funktsioone. Lülitage valgus või ventilaator sisse või välja, valige kolme ventilaatori kiiruse hulgast, liikuge SceneSwitchi valgusseadistuste vahel, kasutage taskulambi funktsiooni või seadistage üks viiest taimerist.

   Kaugjuhtimispult võimaldab hõlpsasti juhtida kõiki laeventilaatori ja valgusti funktsioone. Lülitage valgus või ventilaator sisse või välja, valige kolme ventilaatori kiiruse hulgast, liikuge SceneSwitchi valgusseadistuste vahel, kasutage taskulambi funktsiooni või seadistage üks viiest taimerist.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone
  • Loodud silmade mugavust arvestades. Külastage veebilehte www.philips.com/eyecomfort ja uurige lähemalt väreluse, vilkumise ning teiste kriteeriumide ja tootedetailide kohta.