More brands from

myGarden

Seinavalgusti

Stratosphere, antratsiit, LED 1648793P0 Otsige saranaseid tooteid
 • Nautige kaunist valgustatud aeda

  16487/93/P0

  myGarden

  Seinavalgusti

  16487/93/P0 Otsige saranaseid tooteid

  Antratsiithall Philips Stratosphere LED-välisseinavalgusti on valmistatud vastupidavast valualumiiniumist. Disain annab kahesuunalist valgust, et valgustada seina ohtra hajutatud sooja valge valgusega. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nautige kaunist valgustatud aeda

 • Energiasääst

  Energiasääst

  See Philipsi valgusti on tavaliste valgusallikatega võrreldes energiasäästlikum, võimaldades teil säästa nii elektrile kuluvat raha kui ka loodust.

 • Ilmastikukindel

  Ilmastikukindel

  See Philipsi välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks niisketes väliskeskkondades ja on veekindluse tagamiseks läbinud põhjalikud katsetused. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab seda, et see on kaitstud veepritsmete eest, ning sellest tulenevalt on see levinuim ja ideaalseim üldvalgustuseks välitingimustes.

 • Kerge paigaldada

  Kerge paigaldada

  Valgusti paigaldamine võib olla keeruline, kuid selle Philipsi välisvalgustiga võite olla kindel, et paigaldamise lihtsustamisele on pööratud palju tähelepanu. Selle tootega on kaasas paigaldamiseks kasutatav mutrivõti.

 • Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Philips pakub LED-moodulile ja draiverile 5-aastast garantiid

  Lisaks selle lambi standardsele 2-aastasele garantiile pakub Philips LED-süsteemile (lambis olev LED-moodul ja draiver) 5-aastast garantiid.

 • Pikk tööiga - kuni 30 aastat

  Pikk tööiga - kuni 30 aastat

  Valgusallikas, mida võite usaldada. Selles Philipsi LED-valgustis kasutatud integreeritud LED-id kestavad kuni 30 000 tundi (see võrdub 30 aastaga, kui kasutusaeg päevas on keskmiselt kolm tundi ning sisse- ja väljalülitamistsükleid vähemalt 13 000). Hea on mõelda, et täiuslikult valgustatud kodus pole vaja muretseda valgusti hoolduse ega lambi vahetamise pärast.

 • Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Hämarduslüliti abil reguleeritav valgustugevus

  Reguleerige Philipsi valgusti valguse intensiivsust hämarduslüliti abil (ei kuulu komplekti). See muudab valgusti ideaalseks, et tõsta mõnda detaili esile või luua igas olukorras sobiv miljöö – olgu see siis õdus õhtusöök kahele või pere ja sõpradega lõõgastumine elutoas.

 • Kvaliteetne alumiinium ja tipptasemel sünteetilised materjalid

  See Philipsi valgusti on loodud spetsiaalselt õueruumide jaoks, olles tugev ja kauakestev ning valgustades teie aeda ööst öösse. See on valmistatud kvaliteetsest survevalualumiiniumist ja tipptasemel sünteetilistest materjalidest.

 • Kvaliteetne LED-tuli

  Selle Philipsi lambiga kaasasoleva LED-lambi näol on tegemist Philipsi ainulaadse lahendusega. Ilma viivituseta süttimine tagab optimaalse valgusvoo ning tõstab esile teie kodu erksad värvid.

Vaata kõiki spetsifikatsioone