Soovitused

  Hue White and color ambiance

  Õue-seinavalgusti Appear

  Integreeritud LED, Valge ja värviline valgus, Vooluvõrgu toitega, Nutikas juhtimine Hue Bridge'iga* 1746347P7 Otsige saranaseid tooteid
  • Lõputud võimalused

   17463/47/P7

   Hue White and color ambiance

   Õue-seinavalgusti Appear

   17463/47/P7 Otsige saranaseid tooteid

   Seinavalgusti Appear pakub 16 miljoni erineva värvitooniga peent, aga võimsat valgust, suunates oma vihud nii üles kui alla ja tekitades sedasi teie esi- või tagaterrassi seinale terava suunatud valguskolmnurga. Vaadake kõiki eeliseid

  Videod

  [trigger to render Video Gallery]

  Pildid

  Lõputud võimalused

  erakordse elamuse pakkumiseks

  • Unikaalsed arhitektuurilised valguskujundid

   Unikaalsed arhitektuurilised valguskujundid

   Looge arhitektuuriline fookuspunkt õuevalgustitega, mis pakuvad žilett-teravaid kolmnurkseid valgusefekte mis tahes seinale või pinnale.

  • Kvaliteetne roostevaba teras ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Kvaliteetne roostevaba teras ja tipptasemel sünteetilised materjalid

   Tooted on valmistatud spetsiaalselt välistingimustes kasutamiseks. Kasutame parima kvaliteediga materjale, et tagada välistingimustes parim tulemus ning materjalide nutikas kasutus, et raadiosagedust optimeerida.

  • Juhtige nii, nagu soovite

   Juhtige nii, nagu soovite

   Ühendage oma Philips Hue valgustid sillaga ja avastage piiritud võimalused. Juhtige valgusteid Philips Hue rakendusega oma nutitelefonist või tahvelarvutist või lisage süsteemile lüliteid valgustite juhtimiseks. Seadke taimereid, teavitusi, alarme ja muud, et nautida täielikku Philips Hue elamust. Philips Hue töötab isegi Amazon Alexa, Apple Homekiti ja Google Home’iga, et saaksite valgusteid oma häälega juhtida.

  • Tulge valgust täis koju

   Tulge valgust täis koju

   Seadistage oma Philips Hue rakendus nii, et see saaks aru, kui lähenete kodule. Juba enne, kui autost välja astute või koduukseni jõuate, lülituvad teie valitud nutivalgustid automaatselt sisse.

  • Lõdvestuge sooja või külma valge valgusega

   Lõdvestuge sooja või külma valge valgusega

   Tehke oma õhtud pikemaks Philips Hue välisvalgustusega. Seadistage õige meeleolu oma terrassil, rõdul või verandal, ja lõdvestuge. Suvepäikeselisest soojast valgest valgusest kuni talve meenutava jääkülma päevavalguseni – saate nautida valge valguse kõiki varjundeid, nii et need sobivad teie meeleoluga kogu aasta.

  • Kaunistage pühadeks valgusega

   Kaunistage pühadeks valgusega

   Pühademeeleolu algab siit – nutika valgusega! Kasutage Philips Hue valgusteid, et anda oma kodule pühadehõng: erepunane ja -roheline valgus jõuludeks, õrnad pastelsed toonid kevadeks või koguni kõhedusttekitav lillakas kuma, et luua Halloweeniks elamukvartali kõige jubedam kummitusmaja.

  • Ilmastikukindel (IP44)

   Ilmastikukindel (IP44)

   Philips Hue välisvalgusti on spetsiaalselt loodud kasutamiseks väliskeskkondades ja on vastupidavuse tagamiseks läbinud põhjalikud katsed. IP-taset kirjeldavad kaks näitajat: esimene neist viitab kaitstusele tolmu eest, teine vee eest. Sellel valgustil on tase IP44, mis tähendab, et see on kaitstud mis tahes suunast tulevate veepritsmete eest. See on levinuim ja ideaalseim toode üldvalgustuseks välistingimustes.

  • Vajalik on Philips Hue sild

   Vajalik on Philips Hue sild

   Ühendage Philips Hue valgustid sillaga, et juhtida neid Philips Hue rakendusega oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Või juhtige oma Philipsi Hue valgusteid Philips Hue siseruumides asuva hämarduslülitiga, millega saab valgustit sisse ja välja lülitada ning hämardada.

  Vaata kõiki spetsifikatsioone